Ariana Grande honorową obywatelką Manchesteru
14-07-2017

 
Ariana Grande fot. Universal Music PolskaAriana Grande została honorową obywatelką Manchesteru. Rada miasta jednomyślnie przegłosowała wniosek.

 
- To dobry czas, by nieco uwspółcześnić metody wyróżniania tych, którzy mają wkład w życie i sukces naszego miasta - uzasadniał niedawno przewodniczący rady, sir Richard Leese. Wniosek przegłosowano 12 lipca. Na posiedzeniu obecne były rodziny ofiar zamachu w Manchesterze. Nie było żadnych sprzeciwów i Ariana Grande - "młoda Amerykanka, która mogła nigdy więcej nie chcieć oglądać tego miejsca" - została honorową obywatelką Manchesteru. - Tymczasem zrobiła coś przeciwnego i obiecała nie występować, dopóki nie wróci, by zaśpiewać w Manchesterze - argumentował Leese.

Przypomnijmy, że 22 maja po występie Ariany Grande w Manchester Arenie doszło do ataku terrorystycznego. W wyniku zamachu, zginęły 23 osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych. Wokalistka wróciła do miasta, by wesprzeć poszkodowanych i 4 czerwca razem z wieloma gwiazdami, wśród których znaleźli się Katy Perry, Miley Cyrus, Take That, Coldplay czy Liam Gallagher, dała dobroczynny koncert. Wydała też charytatywny singel z coverem "Over the Rainbow". Cały dochód przekazała na pomoc poszkodowanym w zamachu.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem "Yours Truly". Rok później ukazał się promowany przebojem "Problem" zestaw "My Everything", który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatnio nagrała z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu "Piękna i bestia".
 

Autor:()
Źródło:megafon.pl

Wydrukowano ze strony http://www.gwiazdy.kobiety.net.pl/83,0,Ariana-Grande-honorowa-obywatelka-Manchesteru,5922.html

Copyright © Com-Media 2006