Czego Sophie Turner dowiedziała się o seksie z "Gry o tron"
16-07-2017

 
Sophie Turner fot. Imperial - CinepixSophie Turner przyznała, że praca przy serialu "Gra o tron" była dla niej swoistą edukacją seksualną.

 
Przypomnijmy, że "Gra o tron" to amerykański serial fantasy stworzony na podstawie "Pieśni lodu i ognia" autorstwa amerykańskiego pisarza George'a R. R. Martina.

Aktorka dostała angaż w popularnej produkcji HBO gdy miała 12 lat. Cykl trafił na antenę, gdy miała 15 lat. Tymczasem, jak doskonale widzą fani serii, "Gra o tron" nie jest przeznaczona dla najmłodszych. Po latach Sophie Turner przyznała, że niektórych dorosłych rzeczy dowiedziała się właśnie ze scenariusza cyklu.

- Czytałam scenariusze, a tam wszystko bardzo szczegółowo opisywano - wspomina 21-letnia dziś gwiazda. - Tam dowiedziałam się o seksie oralnym. Nie wiedziałam, że ludzie robią takie rzeczy. To było fascynujące. To była moja edukacja seksualna.

Przypomnijmy, że w serialu "Gra o tron" Sophie Turner wciela się w Sansę Stark.

Nowe odcinki z jej udziałem będzie można oglądać od 16 lipca. Do swych ról wracają także Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington i Maisie Williams.
 

Autor:()
Źródło:megafon.pl

Wydrukowano ze strony http://www.gwiazdy.kobiety.net.pl/83,0,Czego-Sophie-Turner-dowiedziala-sie-o-seksie-z-Gry-o-tron,5921.html

Copyright © Com-Media 2006