Lady Gaga namiętnie całuje Bradleya Coopera
20-04-2017

 
Lady GaGa fot. Universal Music PolskaLady Gaga i Bradley Cooper zostali przyłapani na namiętnym pocałunku. Artyści oczywiście kręcili obraz "Narodziny gwiazdy".

 
Do sieci trafiły zdjęcia z planu produkcji "Narodziny gwiazdy" ("A Star Is Born") z Gagą i Cooperem w rolach głównych. Na fotkach widzimy popową wokalistkę i hollywoodzkiego aktora na stacji benzynowej obejmujących się i całujących się. Zdjęcia można znaleźć pod {gencode}tym adresem{/gencode}.

Część z ujęć powstaje w mieście Indio, w stanie Kalifornia, gdzie odbywa się festiwal Coachella, m.in. na scenach imprezy. Artyści zaprosili publiczność festiwalu jako statystów.

- Bardzo się cieszę, że kręcę swój pierwszy film z kimś, kogo mogę nazywać przyjacielem - napisała w Instagramie wokalistka. - Zawsze chciałam pojawić się na dużym ekranie. Historia "Narodzin gwiazdy" jest wyjątkowa i jestem wdzięczna, że Bradley spełnił moje marzenie. Nie mogę się odczekać aż poznacie Ally.

Lady Gaga pojawi się na ekranie jako Ally, młoda piosenkarka, która zakochuje się w gwiazdorze country, Jacksonie Maine (Bradley Cooper). Mężczyzna postanawia pomóc ukochanej w karierze. Im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

W obsadzie znalazł się również Sam Elliott, który zagra menadżera piosenkarzy - Bobby'ego oraz Andrew Dice Clay jako Lorenzo, ojciec głównej bohaterki.

Scenariusz filmu napisał Eric Roth ("Monachium", "Forrest Gump"). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters. Bradley Cooper debiutuje za kamerą.

Przypomnijmy, że będzie to czwarta kinowa wersja "Narodzin gwiazdy". W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George'a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason, a w 1976 n a ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.
 

Autor:()
Źródło:megafon.pl

Wydrukowano ze strony http://www.gwiazdy.kobiety.net.pl/83,0,Lady-Gaga-namietnie-caluje-Bradleya-Coopera,5916.html

Copyright © Com-Media 2006