Ostatkowe szaleństwo we włosach z Racoon
18-02-2012

 
fot. RacoonKarnawał już na ostatniej prostej. Daj się ponieść ostatkowemu szaleństwu, wykorzystaj gorączkę sobotniej nocy. Dobierz fryzurę do urody i charakteru imprezy na jaką się wybierasz.

 
Grzecznie ale zmysłowo

Jeśli masz krótkie włosy i wydaje Ci się, że nie wiele można już z tym zrobić, co najwyżej czekać aż urosną, to jesteś w błędzie. Doczepiając kilka delikatnych pasemek możesz stworzyć najbardziej zmysłową stylizację, której nie oprze się żaden karnawałowy amant.

Loki i fale

fot. RacoonOstatnie stylizacje Racoon, w których fale zagrały główna rolę stały się prawdziwym przebojem. Nieśmiertelne loki dodają niezwykłego uroku każdej kobiecie. Jeśli twoje włosy są zbyt krótkie aby zakręcić na nich piękne loczki, z pewnością wystarczą aby wystylizować cudne fale.

Długie zawsze w modzie

Dlaczego mężczyźni kochają się w długich włosach? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Pewne jest to, że długie włosy zawsze są modne i zawsze podobają się płci brzydkiej. Piękne, zadbane niezależnie od koloru zawsze dodają kobiecości i uroku. Długie włosy dają też wiele możliwości kobiecych fryzur, od koków, warkocze aż po wysokie upięcia i fale.

fot. RacoonNiezależnie od tego gdzie wybierasz się na ostatkową imprezę, twoja fryzura powinna współgrać z makijażem oraz strojem. Wspaniale skomponowana całość będzie gwarancją dobrego samopoczucia i dobrej zabawy.

{gencode}www.racoon.pl{/gencode}
 

Autor:()
Źródło:()

Wydrukowano ze strony http://www.wizaz.kobiety.net.pl/79,0,Ostatkowe-szalenstwo-we-wlosach-z-Racoon,4346.html

Copyright © Com-Media 2006