Portrety DNA
09-06-2009

 
Technika, nauka, sztuka-jednym słowem cały świat podąża nieustannie do przodu. Na każdym kroku jesteśmy bombardowani informacjami o nowościach, jakie pojawiają się na rynku. Bardzo trudno zaprezentować coś, co byłoby zaskakujące i epatowało świeżością wśród społeczeństwa. A jednak jest cos takiego- nowa rewolucyjna koncepcja sztuki DNA.

 
Metal, plexia oraz płótno to trzy możliwości na jakich możemy uzyskać nasz indywidualny portret DNA. Oprócz indywidualnego portretu mamy także możliwość stworzenia portretu rodzinnego, co jest niewątpliwie czymś osobliwym i niespotykanym dotychczas w polskich domach czy też w wystrojach innych wnętrz codziennego użytku.

Wszystko rozpoczyna się od pobrania próbki DNA przy użyciu specjalnego skonstruowanego zestawu. Taki wymaz zostaje przesłany do certyfikowanego laboratorium europejskiego, w którym odbywa się proces analizy, a po 4-5 tygodniach otrzymujemy unikalny fragment sztuki współczesnej.

Czy portrety DNA będą kolejnym krokiem w stronę postępu? Faktem, który przemawia na korzyść jest fakt, że każdy taki obraz jakie powstanie będzie jedynym i niepowtarzalnym. Zatem pozostaje nam czekać i obserwować wystroje wnętrz.

Artes
 

Autor:()
Źródło:()

Wydrukowano ze strony http://www.styl.kobiety.net.pl/63,0,Portrety-DNA,2334.html

Copyright © Com-Media 2006