Polska edycja programu „Jak dobrze wyglądać nago”
03-12-2007

 
TVN Style ogłasza casting do polskiej edycji programu „Jak dobrze wyglądać nago”. Chcesz wiedzieć jak dobrze wyglądać w ubraniu i jak czuć się seksownie nago? Jak bez skalpela wysmuklić talię i podnieść biust? Jak pozbyć się kompleksów i oczarować swojego partnera? Wyślij do redakcji TVN Style zdjęcia swojej sylwetki oraz list z uzasadnieniem, dlaczego chcesz wziąć udział w programie.

 
Na zgłoszenia jest czas do 1 stycznia 2008 roku. Program pojawi się na wiosnę. Uczestniczka musi mieć ukończone 18 lat. „To program dla kobiet, które uważają, że są brzydkie. Chcemy im pokazać, że nie mają racji. I nie chodzi tylko o zewnętrzną przemianę z pokracznego kaczątka w przysłowiowego łabędzia, ale i o głębszą ingerencję w ich psychikę. Bohaterki mają nabrać pewności siebie i dostrzec swoje atuty” – tłumaczy Yvette Żółtowska-Darska, szefowa TVN Style.

W brytyjskiej wersji programu zdjęcia uczestniczek w samej bieliźnie, powiększone do niebotycznych rozmiarów, są wyświetlane na ścianie budynku w centrum Londynu i w ten sposób poddawane ocenie przypadkowych przechodniów. Prowadzący, Gok Wan, konfrontuje efekty badania opinii publicznej z negatywną samooceną bohaterki, odtwarzając najciekawsze fragmenty sondy ulicznej. Efekty konfrontacji są zaskakujące. Następnie eksperci zabierają się do dzieła. Przeprowadzają z uczestniczką serię eksperymentów, które wykazują, że jej postrzeganie siebie jest błędne. Potem przychodzi czas na odbudowanie poczucia wartości uczestniczki. Stylista zabiera ją na zakupy. Pokazuje, jakie popełniała błędy w ubiorze i udziela rad jak dobierać ubrania do kształtu figury. Uczy także jak dobrze dobraną bielizną i strojem podkreślić własne atuty i odciągnąć uwagę od niedoskonałości. Dzięki tym zabiegom uczestniczka zaczyna widzieć swoje „wymiary” w innym świetle. W kolejnym etapie prowadzący proponuje różnorodne zabiegi kosmetyczne. Wygląd uczestniczki zmieni się diametralnie. Jednak zmiana w wyglądzie stanowi tylko część udanej metamorfozy. Musi jeszcze nauczyć się jak prezentować swoje nowe ciało , aby czuć się w nim swobodnie i pewnie. W tym celu eksperci uczą ją trików stosowanych przez modelki na wybiegach. Pokazują jej jak ładnie się poruszać i pozować do fotografii. W finale uczestniczkę czeka największe wyzwanie. Musi zaprezentować swoje ciało światu i wziąć udział w rozbieranej sesji zdjęciowej.

Czy Polki okażą się na tyle odważne, by w programie telewizyjnym otwarcie mówić o swoich kompleksach? Poczekajmy na wyniki castingu.
 

Autor:Aleksandra Dudzisz
Źródło:

Wydrukowano ze strony http://www.gwiazdy.kobiety.net.pl/83,0,Polska-edycja-programu-8222-Jak-dobrze-wygladac-nago-8221,1275.html

Copyright © Com-Media 2006