BlackXS for her –perfumy dla zbuntowanej księżniczki
23-09-2007

 
fot. Paco RabanneWylansowany w 2005 roku zapach dla mężczyzn BlackXS stał się rockowym przebojem wśród silnych mężczyzn o czułym sercu. W 2007 roku zespół Paco Rabanne Parfums ponownie zaskakuje i prowokuje publiczność lansując nowy zapach dla kobiet BlackXS for her – barokowo rock’n’rolowe perfumy dla zbuntowanej księżniczki.

 
Dawno temu wierzono, iż czarna róża była najbardziej ulubiona przez wiedźmy ze względu na swoje właściwości halucynogenne. Jest wieloletnia, kwitnie w środku zimy, w temperaturze dochodzącej do – 15 st.C. To wszystko sprawia, iż od niepamiętnych czasów wierzono, że ma on specjalną moc, zwano go Różą Bożonarodzeniową. To właśnie on tworzy serce zapachu BlackXS for her.

ompozycja ta łączy w sobie nuty owocowe, kwiatowe i drzewne. Pierwszy bukiet zachwyca świeżymi nutami tamaryndowca, ziaren różowego pieprzu i żurawiny; w nucie serca rozbrzmiewają akordy czarnego fiołka, kwiatu kakao i czarnej róży. Drzewo Massoja, paczuli i wanilia zastosowane w nucie głębi sprawiają, że zapach jest bardzo seksowny i uwodzicielski. Flakon perfum jest czarny, z dominującymi czerwonymi i różowymi podcieniami. Przypomina nieco staromodną butelkę tajemniczej mikstury z motywem róży. Kwiat ten znajduje się także na czarnym, lakierowanym kartoniku, w którym zamknięty jest flakon BlackXS for her.
 

Autor:Aleksandra Dudzisz
Źródło:

Wydrukowano ze strony http://www.wizaz.kobiety.net.pl/79,0,BlackXS-for-her-8211-perfumy-dla-zbuntowanej-ksiezniczki,1159.html

Copyright © Com-Media 2006