Naga Partia Kobiet
21-09-2007

 
fot. Partia KobietZałożona przez Manuelę Gretkowską Partia Kobiet angażuje się w kampanię wyborczą. Od kilku dni można oglądać plakaty i spoty reklamowe z przedstawicielkami tej partii występującymi...nago. Zasłania je tylko plakat z logo organizacji i napis – „Wszystko dla przyszłości i nic do ukrycia”.

 
„Wszystko dla przyszłości - nie zajmujemy się tym, co było, nie szukamy haków, teczek, układów. To czego pragniemy to bezpiecznej i przewidywalnej przyszłości. Jesteśmy odważne, silne i niezależne. Nagie i prawdziwe. Jesteśmy niewinne, uczciwe - mamy czyste ręce, czyste serca i czyste intencje. Nie wstydzimy się naszej kobiecości. Ubrane czy nagie, nie jesteśmy tylko obiektem seksualnym. Mamy twarze, oczy, myśli i przekonania, których potrafimy bronić.

Popatrz na nas i zapytaj sam siebie czy nam wierzysz, czy możesz nam zaufać?” – reklamują się członkinie partii. Według sondaży TNS OBOP poparcie dla Partii Kobiet wzrosło z 3% do 4%. „Domagamy się m.in. płac na równi z mężczyznami, lepszej opieki medycznej dla kobiet w okresie ciąży i porodu, zaostrzenia kar za maltretowanie, gwałcenie i zmuszanie kobiet do prostytucji. Chcemy poprawić sytuację rodziny, a więc także mężczyzn.” – Manuela Grtekowska przedstawiła postulaty swojej organizacji wyborcom podczas konferencji prasowej.

fot. Partia Kobiet

Całość można znaleźć na stronie internetowej polskajestkobieta.pl. Partia chce, by w Polsce zakazano kampanii telewizyjnej i billboardowej. Alternatywą mógłby być internet.

{gencode}polskajestkobieta.pl{/gencode}
 

Autor:Aleksandra Dudzisz
Źródło:()

Wydrukowano ze strony http://www.kariera.kobiety.net.pl/62,0,Naga-Partia-Kobiet,1157.html

Copyright © Com-Media 2006